Jestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Od 2011 roku świadczę pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, z przewagą podmiotów prawa handlowego. Od początku swojej działalności zawodowej koncentrowałem się na prawie obrotu nieruchomościami oraz problematyce związanej z procesem inwestycyjnym – głównie budownictwie kubaturowym, zarówno po stronie deweloperów, jak i małych biur architektonicznych,  generalnych wykonawców oraz klientów indywidualnych. 

 

W ramach swojej praktyki wielokrotnie reprezentowałem Klientów w sporach sądowych. Były one oparte o roszczenia powstałe w związku z realizacją inwestycji budowlanych oraz z transakcjami związanymi ze sprzedażą nieruchomości, w tym gruntów inwestycyjnych, budynków oraz mieszkań i lokali usługowych. 

 

Przez lata świadcząc pomoc prawną jako prawnik in-house, w sposób naturalny dogłębnie poznałem problematykę prawa handlowego oraz związane z codzienną działalnością biznesową problemy przedsiębiorców. Praca na stanowisku prawnika wewnętrznego nauczyła mnie również patrzenia na kwestie moich klientów nie tylko z perspektywy prawa, ale także z perspektywy prowadzonego przez podmioty biznesu.

Po kilkunastu latach spędzonych w stolicy, przeniosłem swoją działalność do Pisza. Jest to miasto mi bliskie, a jednocześnie dobrze skomunikowane z większymi ośrodkami. Czystość Mazur jest dla mnie ważna i swoją pracą chcę wspierać przedsiębiorców w walce o czyste powietrze i dobrą energię. Rozwijam swoją działalność w zakresie prawa energetycznego i bezpieczeństwa w instalacjach fotowoltaicznych.

 

Prywatnie jestem mężem, ojcem i właścicielem przyjaznego czworonoga. Stawiam pierwsze kroki jako żeglarz, nie zapominając o motoryzacji, której jestem fanem od lat.

Zapraszam do kontaktu