O mnie

Jestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Od 2011 roku doradzam przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności gospodarczej, pomagając podejmować decyzje w najważniejszych sprawach. Od początku swojej działalności zawodowej związany byłem z warszawską branżą deweloperską, gdzie m.in. jako prawnik wewnętrzy, tzw. in house, odpowiadałem za projekty warte setki milionów złotych, a także zdobywałem doświadczenie menadżerskie kierując zespołem składającym się z kilku radców prawnych.

Świadcząc pomoc prawną przez lata, w tym jako prawnik wewnętrzny, w sposób naturalny dogłębnie poznałem specyfikę działalności biznesowej oraz codzienne bolączki przedsiębiorców. Praca z przedsiębiorcami nauczyła mnie patrzenia na problemy moich Klientów nie tylko z perspektywy prawa, ale przede wszystkim z perspektywy prowadzonego przez nich biznesu, wymagającego zrozumienia i dostosowania do niego odpowiednich działań i narzędzi.

W ramach swojej praktyki zawodowej, w tym pracując w jednej z warszawskich kancelarii obsługującej największe marki z branży budowlanej oraz FMCG,  zdobyłem doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, odpowiadając nie tylko za ich prowadzenie, ale również za przygotowanie strategii oraz oszacowanie szans na wygraną lub przegraną. Doświadczenie to pozwala mi na reprezentowanie sowich Klientów będących osobami fizycznymi oraz przedsiębiorcami, zarówno przed sądami powszechnymi, administracyjnymi jak również arbitrażowymi.

Zdobyte doświadczenie pozwala mi prowadzić negocjacje w złożonych transakcjach, nie tylko nieruchomościowych, ale także związanych z zawarciem istotnych dla przedsiębiorcy umów, ugód i innych porozumień.

Po kilkunastu latach spędzonych w stolicy naszego kraju, przeniosłem swoją działalność do Pisza na Mazurach. Przyroda jest dla mnie ważna, dlatego swoją pracą chcę wspierać przedsiębiorców m.in. w walce o czyste powietrze i wspólną przyszłość. Nie zapominam o swoich Klientach i doświadczeniach zdobytych w Warszawie, dlatego też nadal prowadzę sprawy podmiotów działających na tym rynku i bywam tam regularnie.

Prywatnie jestem mężem, ojcem i właścicielem przyjaznego czworonoga. Odpoczywam żeglując, udając się na długie wycieczki górskie oraz angażując w różne inicjatywy związane z ochroną środowiska.

Zapraszam do kontaktu

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Laszczkowski